Na czym polega transfer na lotnisko w Poznaniu?

Najpopularniejszym sposobem parkowania samochodu u tzw. zastępczych firm parkingowych jest usługa transferu na lotnisko. W wypadku tej opcji w dniu wylotu dojeżdżasz swoim samochodem na parking. Tam parkujesz albo samodzielnie albo pracownicy robią to za Ciebie - zależy od zasad danego parkingu. Po zaparkowaniu, ładujesz bagaże do busa i zostajesz przewieziona(-y) na lotnisko. Z reguły transport będzie już na Ciebie czekał kiedy dotrzesz na parking. Obsługa chętnie pomoże Ci z walizkami.

 

Przejazd powrotny

(Auto)bus z lotniska na parking będzie na Ciebie czekać w uzgodnionym miejscu. Z reguły jest to w niewielkiej odległości od terminalu. Po powrocie na parking możesz od razu wsiąść do samochodu i udać się do domu. Cały proces sprawnie przebiega, co pozwoli Ci utrzymać swój wakacyjny nastrój.

Zalety

  • Koszta – z reguły parking z transportem na lotnisko jest opcją o najniższej cenie.
  • Dobre parkowanie – ponieważ parkujesz samodzielnie możesz upewnić się, że Twój pojazd jest bezpiecznie zaparkowany na przystosowanym terenie.

Wady

  • Komfort podróży – między Tobą a Twoim samochodem stoi krótki przejazd autobusem. Nie jest to nadto uciążliwe, ale po długiej podróży może nie być przyjemne.
  • Czas – transfer na lotnisko zajmuje nieco więcej czasu niż przekazanie samochodu przy terminalu (jak w przypadku usługi parkingowego).

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń