Na czym polega usługa parkingowego przy lotnisku w Balicach?

Dla spragnionych maksymalnej wygody dojazdu do lotniska Balice, oferujemy usługę parkingowego. Wybierając tę opcję, w dniu wylotu jedziesz własnym samochodem bezpośrednio do terminalu lotniska. Na miejscu przywita Cię pracownik zarezerwowanego parkingu. Zanotuje uszkodzenia samochodu oraz stan licznika, aby uniknąć potencjalnych nieporozumień. I to wszystko! Możesz udać się prosto do stanowiska odprawy, a kierowca odwiezie Twój samochód na bezpieczny, sprawdzony przez Parkos parking. 

Niektóre firmy parkingowego wymagają, aby na około 20 minut przed dojazdem do terminalu zadzwonić do nich i poinformować o przyjeździe. W ten sposób mogą się przygotować na odbiór samochodu, aby wszystko sprawnie przebiegło. Numer kontaktowy (wraz z innymi danymi adresowymi) znajdziesz w e-mailu z potwierdzeniem, który wyślemy do Ciebie po dokonaniu rezerwacji miejsca parkingowego na naszej stronie.

Po powrocie z wakacji, kierowca odwiezie Twój samochód do terminalu lotniska. Tam, po krótkiej ponownej kontroli samochodu, możesz udać się w dalszą podróż - komfortowo, we własnym samochodzie. 

 

 

Plusy

  • Oszczędzasz czas – jedziesz bezpośrednio na lotnisko, gdzie przekazujesz swój samochód, więc nie poświęcasz czasu na parkowanie i dodatkowy transport na lotnisko.
  • Wygodnie – korzystasz tylko z jednego środka transportu (swojego samochodu), więc nie musisz przejmować się bagażami.

Minusy

  • Wymaga zaufania – w przypadku tej usługi nie odwiedzasz parkingu. Na szczeście możemy zapewnić, że wszystkie firmy obecne na naszej stronie są certyfikowanymi dostawcami parkingowymi. Osobiście i regularnie ich kontrolujemy.
  • Koszt – z reguły jest nieco wyższy niż transferu na lotnisko.

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń