O której muszę przyjechać na lotnisko w Katowicach?

Na oficjalnej stronie lotniska Katowice można znaleźć informacje, że w przypadku lotów międzynarodowych zaleca się przyjazd do terminalu pasażerskiego na 2 godziny przed odlotem. W przypadku lotów krajowych wystarczy 1 godzina. My rekomendujemy, żeby poświęcić dodatkowo co najmniej 30 minut na bezpieczne przekazanie samochodu. Jeśli wybrałeś(-aś) transfer na lotnisko, to ten dodatkowy czas poświęcisz na zaparkowanie i przejazd busem do terminalu. Zasadniczo zawsze transfer jest dostępny zaraz po przybyciu na parking; jeśli tak nie jest, jest to wyraźnie zaznaczone na stronie internetowej.

Preferujesz usługę parkingowego? Na tą opcję parkowania również zalecamy przeznaczenie co najmniej 30 minut. Nie tylko przekażesz kluczyki, ale też kierowca musi dokonać kontroli uszkodzeń i spisać licznik przed odebraniem od Ciebie samochodu. Następnie możesz spokojnie udać się prosto do stanowiska odpraw.

 

Informacje o ruchu drogowym

Twój dojazd do lotniska Pyrzowice może obejmować bardzo zatłoczone trasy wokół Aglomeracji Katowickiej. Z tego powodu istnieje ryzyko utknięcia w korku. Sprawdź informacje o ruchu drogowym przed wyjazdem. Ponadto, zapoznaj się z najbardziej ruchliwymi trasami. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nie napotkasz nieprzewidzianych opóźnień podczas podróży na lotnisko i odprawisz się na czas.

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń