Jak działa usługa parkingowego przy lotnisku Pyrzowice?

Usługa parkingowego to najprostszy i najwygodniejszy sposób parkowania przy lotnisku Katowice-Pyrzowice. Jeśli zdecydujesz się na tę usługę, to możesz jechać swoim samochodem prosto do hali odlotów. Większość firm parkingowych wymaga, aby w przypadku tej usługi zadzwonić do pracowników parkingu na około 20 minut przed przyjazdem. W ten sposób kiedy dotrzesz do terminalu, kierowca będzie na Ciebie już czekał. Po krótkiej kontroli uszkodzeń samochodu i spisaniu stanu licznika, kierowca przejmie Twój samochód, a Ty możesz spokojnie udać się do stanowiska odprawy.

Po powrocie na katowickie lotnisko, ponownie zazwyczaj musisz zadzwonić do dostawcy parkingowego i poinformować o swoim przylocie. Uzgadaniacie miejsce spotkania, zazwyczaj bezpośrednio przy terminalu. Tam odbierzesz swój samochód. Po ponownym sprawdzeniu uszkodzeń możesz jechać prosto do domu. Wszystko przebiega sprawnie, nie musisz korzystać z żadnych dodatkowych środków transportu, aby dotrzeć na lotnisko.

Jedynym minusem tej usługi jest to, że jest zazwyczaj nieco droższa, niż transport na lotnisko Pyrzowice. Porównaj te dwie opcje na naszej stronie i wybierz tę, która Ci bardziej pasuje!

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń