Na czym polega usługa parkingowego na lotnisku Chopina?

Najbardziej komfortowy sposób parkowania samochodu przy lotnisku Okęcie to usługa parkingowego. Jeśli zdecydujesz się zarezerwować miejsce parkingowe z tą usługą, to w dniu wylotu jedziesz prosto do terminalu odlotów. Tam odbierze Cię kierowca zarezerwowanego przez Ciebie parkingu. Niektóre firmy parkingowe wymagają, aby na około 20 minut przed dojechaniem do lotniska, zadzwonić na parking i poinformować o tym, że jesteś już blisko. Dane kontaktowe parkingu (w tym numer telefonu) znajdziesz w e-mailu z potwierdzeniem, który wyślemy do Ciebie natychmiast po dokonaniu rezerwacji. 

Po spotkaniu z kierowcą, przeprowadzicie wspólnie kontrolę uszkodzeń. Kierowca spisze również stan licznika przejechanych kilometrów. Następnie możesz udać się prosto do stanowiska odprawy. Parkowanie przy lotnisku Chopina nie może być bardziej komfortowe!

Po wylądowaniu z powrotem w Warszawie, zazwyczaj ponownie musisz zadzwonić na parking i poinformować o swoim przyjeździe. Pracownik parkingu odwiezie Twój samochód do terminalu, gdzie go odbierzesz. I to wszystko – możesz kontynuować swoją podróż do domu!

Zalety

  • Czas – jedziesz bezpośrednio do terminalu lotniska, gdzie przekazujesz swój samochód, więc samo zaparkowanie samochodu zajmuje niewiele czasu.
  • Wygoda – korzystasz tylko z jednego środka transportu (swojego samochodu), więc nie musisz przejmować się bagażami.

Wady

  • Zaufanie – niestety nie możesz najpierw sprawdzić terenu parkingu. Możemy jednak zapewnić, że wszyscy dostawcy obecni na naszej stronie są certyfikowanymi firmami parkingowymi. Osobiście i regularnie je kontrolujemy.
  • Koszty – usługa parkingowego jest zazwyczaj nieco droższa niż transfer na lotnisko Chopina.

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń