Jak wcześnie muszę dotrzeć na lotnisko Okęcie?

Lotnisko Chopina (Warsaw Chopin Airport) jest największym polskim portem lotniczym i obsługuje mnogość różnych linii lotniczych. Warto sprawdzić na oficjalnej stronie linii lotniczej Twojego lotu, jaki czas rekomendują na odprawę. Lotnisko Okęcie zaleca, aby być na miejscu na 2 godziny przed odlotem. Parkos zaleca, żeby dodać do tego czasu co najmniej 30 minut na zaparkowanie samochodu. Jeśli skorzystasz z parkingu z usługą transportu na lotnisko, to ten czas jest potrzebny na zaparkowanie samochodu na miejscu oraz przejazd (auto)busem na terminal. Z reguły, transport będzie na Ciebie czekał po Twoim przyjeździe na parking. 

W przypadku usługi parkingowego, również sugerujemy, żeby poświęcić dodatkowe 30 minut na przekazanie samochodu. Kierowca, z którym spotkasz się w hali odlotów, spisze uszkodzenia Twojego samochodu i licznik. Po tym możesz spokojnie udac się do odprawy pasażerskiej.

 

Twój lot jest transatlantycki?

W tym przypadku, lotnisko Chopina zaleca bycie na miejscu na 3 godziny przed odlotem. Zatem, rezerwując miejsce parkingowe z Parkos, przeznacz dodatkowe 30 minut na zaparkowanie. 3,5 godziny przed odlotem zapewni Ci spokojny początek wakacji!

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń