Na czym polega transfer na lotnisko w Modlinie?

W przypadku usługi transferu na lotnisko, prowadzisz swój samochód na parking. Tam parkujesz auto albo samodzielnie, albo pracownik zrobi to dla Ciebie – zależy od firmy. Transfer na lotnisko jest zazwyczaj organizowany indywidualnie dla każdego klienta. Niekiedy parking prosi, aby uprzedzić ich około 20 minut przed przyjazdem. W takim przypadku jest to wyraźnie zaznaczone. Dane kontaktowe do obsługi parkingu (takie jak numer telefonu) znajdziesz w e-mailu wysłanym do Ciebie jako potwierdzenie dokonania rezerwacji.

 

Po powrocie na lotnisko Modlin

(Auto)bus powrotny powinien na Ciebie czekać w uzgodnionym miejscu. Z reguły jest to w pobliżu terminalu. W ten sposób całość płynnie przebiegnie i możesz szybko kontynuować podróż do domu własnym samochodem. 

Zalety

  • Koszt – parkingi oferujące transport na lotnisko są najcześniej tanie.
  • Dobrze zaparkowany – możesz upewnić się, że Twój samochód jest na przystosowanym terenie.

Wady

  • Wygoda – między Tobą a Twoim samochodem stoi krótki przejazd autobusem. Nie jest to nadto uciążiwe, ale po długiej podróży może nie być przyjemne.
  • Czas – zazwyczaj transfer na lotnisko zajmuje więcej czasu niż przekazanie samochodu przy terminalu (jak w przypadku usługi parkingowego).

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń