Lock & Fly ma mały, ale dobrze strzeżony teren, gdzie można zaparkować samochody wszystkich rozmiarów. Pojazd można bezpiecznie zostawić na terenie obiektu od wczesnego ranka do ostatniego lotu. Od lotniska Eindhoven Lock & Fly dzielą 3 minuty pieszo.

Więcej

Adres

Luchthavenweg 49, 5657EA, Eindhoven
Parking - lotnisko Eindhoven

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność Lock & Fly

Lock & Fly Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.
Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

80%

Bezpieczeństwo

Monitoring
Ogrodzenie
Gwarancja miejsca parkingowego
Kontrola pojazdów
× Obecność 24/7
80%

Udogodnienia

Mycie samochodu
Toalety
Poczekalnia
Obsługa bagażowa
× Punkt ładowania samochodu elektrycznego
60%

Teren

Bez ograniczenia wysokości pojazdu
Wybrukowany
Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
× Zadaszony parking
× Parking wielopoziomowy
60%

Dostęp

5 min drogi od terminalu
<5 min od autostrady
Oznakowana lokalizacja
× Transfer do lotniska 24/7
× Usługa parkingowego

Na Temat Lock & Fly

Lock & Fly posiada niezadaszony parking, na którym można zaparkować samochody wszystkich rozmiarów. Aby jak najefektywniej wykorzystać ograniczoną przestrzeń, dostawca usług parkingowych prosi o pozostawienie kluczyków do samochodu na czas parkowania.

Parking Lock & Fly jest dostępny dzień i noc. Od godziny 06.30 do ostatniego lotu z lotniska Eindhoven personel będzie obecny. Poza godzinami otwarcia również istnieje możliwość pozostawienia samochodu.

Teren parkingu jest dobrze zabezpieczony poprzez monitoring i ogrodzenie. Lock & Fly ma wiele zamykanych na klucz szafek, w których można bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty podczas podróży i zostawić kluczyki do samochodu.

Gdy dotrzesz do Lock & Fly, zdjęcia Twojego samochodu zostaną wykonane automatycznie. Zaparkowany samochód jest ubezpieczony zgodnie z warunkami Lock & Fly.

Twój samochód będzie zaparkowany na utwardzonym terenie Lock & Fly. W recepcji znajdują się automaty z napojami i przekąskami oraz toalety. Tam możesz spokojnie czekać i korzystać z bezpłatnej sieci WLAN. W budynku znajdują się schowki na cenne przedmioty, jeśli wolisz ich nie zabierać w podróż.

Tymczasowe wskazówki dojazdu

Ponieważ ulica Luchthavenweg jest częściowo zamknięta, można dojechać na teren parkingu alternatywną drogą. Z ulicy Anthony Fokkerweg skręć w prawo w Luchthavenweg. Na światłach skręć w prawo (pierwsza ulica w prawo) na Parmentierweg. Na końcu drogi skręć w lewo na Jan Olieslagerweg. Podążaj tą drogą przez około 400 metrów aż do momentu, w którym możesz skręcić w lewo w Luchthavenweg. Po lewej stronie drogi znajduje się Lock & Fly.


Przyjazd
Lock & Fly znajduje się przy Luchthavenweg 49, bezpośrednio przy lotnisku. Aby łatwo go znaleźć, skorzystaj z naszego planera tras.

Po przybyciu do Lock & Fly zaparkuj samochód po prawej stronie przed recepcją bezpośrednio na terenie obiektu. Tam twój samochód zostanie automatycznie sfotografowany. Następnie zgłoś się do recepcji, aby się zarejestrować i oddać kluczyki do samochodu.

Jeśli chcesz zaparkować przed godziną 06.30 rano, możesz sam(a) wjechać na teren Lock & Fly. Miejsce parkingowe dla Ciebie będzie oznaczone pachołkiem drogowym. Możesz tam zaparkować samochód. Jeśli nie znajdziesz miejsca oznaczonego w ten sposób, możesz wybrać własne miejsce parkingowe. Tylko w tym przypadku możesz zabrać ze sobą kluczyki do samochodu.

Po zaparkowaniu samochodu, udaj się na lotnisko Eindhoven. Lotnisko jest oddalone o około 300 metrów. Dla Twojej wygody, dostępne są wózki bagażowe.

Powrót
Po wylądowaniu na lotnisku, wróć do Lock & Fly. W recepcji możesz odebrać kluczyki od samochodu. Najczęściej samochód znajduje będzie znajdować się blisko recepcji, abyś mogła/mógł łatwiej go znaleźć samochód.

Możesz wrócić z podróży kilka dni wcześniej lub później niż planowałeś(-aś). W tej sytuacji zadzwoń do Lock & Fly i daj im znać. Dodatkowe koszty za przedłużenie okresu parkowania można uiścić bezpośrednio na miejscu.

Adres

Luchthavenweg 49, 5657EA, Eindhoven