Jak działa usługa transferu na lotnisko w Eindhoven?

Na lotnisku w Eindhoven masz możliwość skorzystania z transferu oferowanego przez różnych alternatywnych dostawców parkingów, ale nie wiesz, jak to działa? Na tej stronie wyjaśniamy dla Ciebie, jak dokładnie działa parking z usługą transferu na lotnisko.

Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, możesz łatwo dojechać na parking własnym samochodem. Tutaj, w zależności od dostawcy parkingowego, samodzielnie zaparkujesz samochód lub samochód zostanie dla Ciebie zaparkowany. Niektórzy dostawcy parkingów znajdują się w pobliżu lotniska Eindhoven, dzięki czemu można pieszo dostać się na lotnisko w ciągu 3 minut.

Inne parkingi są nieco dalej, dlatego oferują transfer. (Auto)bus zwykle czeka na Ciebie bezpośrednio na parkingu, aby zabrać Cię do hali odlotów w pobliżu stanowiska odprawy na lotnisku. Transfer jest oczywiście bezpłatny. W drodze powrotnej autobus odbierze Cię z terminalu i zawiezie na parking. Podróż na i z lotniska trwa maksymalnie 20 minut.

Wszystkie parkingi na naszym portalu porównawczym znajdują się wokół lotniska w Eindhoven lub samego Eindhoven, na przykład w Son i Breugel. Dzięki temu nie musisz się martwić ruchliwymi drogami w centrum miasta i wokół niego. Warto porównać parkingi z Parkos!

Alternatywą dla transferu na lotnisko jest usługa parkingowego. Jest to bardziej luksusowa opcja, dzięki której nie musisz jechać na parking, ale możesz zrelaksować się na lotnisku, na którym kierowca odbierze Twój samochód.

 

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń