Parkuj przyjemnie i tanio na parkingu przy lotnisku w Eindhoven. EA Parking znajduje się około 12 minut od lotniska w Eindhoven. Na miejscu pracownik odbiera Twój samochód i pomaga Ci z bagażami. Następnie zabiera cię na lotnisko w Eindhoven o uzgodnionym czasie. Z EA Parking możesz podróżować zrelaksowany(-a), bo samochód jest bezpiecznie zaparkowany na zamkniętym parkingu. Po powrocie zostaniesz odebrany(-a) z lotniska o ustalonej godzinie, a transferu zabierze Cię z powrotem do Twojego samochodu.

Więcej

Adres

Driehoek 18, 5091 KA, Oost-, West-, en Middelbeers
Parking - lotnisko Eindhoven

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność EA Parkeren

EA Parkeren Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.
Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

100%

Bezpieczeństwo

Obecność 24/7
Monitoring
Ogrodzenie
Gwarancja miejsca parkingowego
Kontrola pojazdów
80%

Udogodnienia

Mycie samochodu
Toalety
Poczekalnia
Obsługa bagażowa
× Punkt ładowania samochodu elektrycznego
60%

Teren

Bez ograniczenia wysokości pojazdu
Wybrukowany
Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
× Zadaszony parking
× Parking wielopoziomowy
20%

Dostęp

Oznakowana lokalizacja
× 5 min drogi od terminala
× Transfer do lotniska 24/7
× <5 min od autostrady
× Usługa parkingowego

Na Temat EA Parkeren

Teren Parkingu EA jest ogrodzony, utwardzony i zapewnia dobre bezpieczeństwo. Na Parkingu EA możesz zaparkować wszystkie rodzaje samochodów osobowych.

Transfer na lotnisko
EA Parking oferuje transfer na lotnisko. Po przyjeździe na parking zgłoś się do recepcji. Jeden z kierowców pomoże ci z bagażem, a następnie zabierze Cię na lotnisko w ciągu 12 minut. Po przylocie do Eindhoven autobus EA Parking znów będzie na ciebie czekał w uzgodnionej lokalizacji i szybko zawiezie Cię do samochodu.

W nocy nie ma lotów z lotniska w Eindhoven, dlatego parking jest czynny od 5 rano do 2 w nocy.

Parking EA jest ogrodzony, utwardzony i wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia i oświetlenie. Na miejscu zawsze ktoś strzeże parkingu. Dodatkowo na terenie mieszkają psy stróżujące.

Dzięki EA Parking nigdy nie musisz długo czekać. Transfer na lotnisko kursuje na żądanie i zabiera Cię bezpośrednio na lotnisko. Na parkingu jest dostępna toaleta dla klientów. Istnieje również opcja zarezerwowania dodatkowych usług. Możesz na przykład umyć lub serwisować samochód. Dostępna jest również kontrola techniczna pojazdu.

Parking EA znajduje się w spokojnej okolicy w Oostelbeers. Skontaktuj się z parkingiem na około 30 minut przed dojazdem, aby mogli się przygotować na Twój przyjazd.

Przyjazd - transfer na lotnisko
Wjeżdżasz na teren i zgłaszasz się do recepcji. W razie potrzeby pracownik chętnie pomoże Ci z bagażem. Musisz zostawić kluczyki do samochodu z powodu ubezpieczenia parkingu. Twój samochód NIE będzie prowadzony.

Powrót - transfer na lotnisko
Po przylocie skontaktuj się z EA Parking telefonicznie po wylądowaniu, aby dać znać, że wróciłaś(-eś). Kierowca udzieli Ci wówczas jasnych instrukcji, gdzie i kiedy będziesz odebrany(-a).

Adres

Driehoek 18, 5091 KA, Oost-, West-, en Middelbeers