Budgetparking Eindhoven

Chcesz tanio zaparkować na lotnisku Eindhoven? Jest to możliwe w Budgetparking Eindhoven. Autobus dowiezie Cię na lotnisko Eindhoven w ciągu 20 minut bez żadnych dodatkowych opłat. W czasie gdy twój samochód jest zaparkoway, możesz zatrzymać kluczyki do samochodu. Budgetparking Eindhoven ma takie same godziny otwarcia jak lotnisko.

Więcej

Adres

Oirschotsebaan 75, 5062 TG, Oisterwijk
Parking - lotnisko Eindhoven

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność Budgetparking Eindhoven

Na Temat Budgetparking Eindhoven

Budgetparking Eindhoven jest małą firmą, która oferuje parking zewnętrzny dla wszystkich typów i wielkości samochodów. Miejsce jest otwarte od 4:30 rano do północy. Samochód można zaparkować na miejscu i zabrać ze sobą kluczyki w podróż.

Usługa transportu na lotnisko
Autobus dowiezie Cię w ciągu 20 minut z lotniska i odbierze Cię tam po Twoim przylocie. Będzie on organizowany indywidualnie dla każdego klienta. Kierowca chętnie pomoże Ci załadować i rozładować bagaż.

Teren parkingu Budgetparking Eindhoven jest ogrodzony i strzeżony przez personel. Dzięki temu żadne nieupoważnione osoby nie mogą wjechać na teren i można mieć pewność, że samochód jest zaparkowany bezpiecznie.

Obszar parkingu Budgetparking Eindhoven jest w większości asfaltowy, ale posiada również kilka miejsc parkingowych na trawie. Foteliki dla dzieci są dostępne w autobusie odwożącym na lotnisko.

Dowóz na lotnisko

Przyjazd
Budgetparking Eindhoven znajduje się przy Oirschotsebaan 75 w Oisterwijk. Na teren parkingu można łatwo dojechać autostradą, dzięki czemu automatycznie unikasz ruchliwych ulic w samym Eindhoven. Dzięki planerowi tras Parkos można szybko i łatwo zaplanować trasę dojazdu na miejsce. Parking znajduje się około 19 km od lotniska.

Zadzwoń do Budgetparking Eindhoven 20 minut przed przyjazdem. Na parking można wjechać między 04:30 a północą. Przywita tam Ciebie jeden z pracowników firmy i przydzieli Ci miejsce parkingowe.

Jeśli przyjedziesz w innym terminie niż wskazany w rezerwacji, poinformuj Budgetparking Eindhoven z wyprzedzeniem, aby obsługa parkingowa mogła się przygotować na Twój przyjazd.

Kierowca chętnie pomoże Ci załadować bagaż do autobusu. Biały bus na lotnisko może przewieźć jednocześnie 8 osób. Zazwyczaj jest on obsługiwany indywidualnie dla każdego klienta. Jeśli jednak inny użytkownik znajduje się w tym samym czasie co Ty na parkingu, to zostaniecie przewiezieni razem. Bus przetransportuje Ciebie na skrzyżowaniu przed lotniskiem. Dojazd trwa około 20 minut.

Powrót
Po wylądowaniu na lotnisku Eindhoven zadzwoń do Budgetparking Eindhoven. Podczas gdy Ty odbierasz bagaż w hali przylotów, autobus jest w drodze na lotnisko. Odbierze Cię na skrzyżowaniu ulic Luchthavenweg z Freddy van Riemsdijkweg, tak jak w przypadku dojazdu na lotnisko.

Powrót z podróży kilka dni wcześniej lub później niż planowałeś(-aś) nie stanowi problemu. W tej sytuacji poinformuj Budgetparking Eindhoven. Ewentualne dodatkowe koszty parkowania możesz opłacić bezpośrednio w punkcie obsługi.

Adres

Oirschotsebaan 75, 5062 TG, Oisterwijk