Jak działa usługa transferu na lotnisko Berlin Tegel?

Parkowanie z transferem na lotnisko nie jest skomplikowane. Jeśli zdecydowałeś się na transfer z jednego z naszych parkingów, w dniu wylotu pojedziesz własnym samochodem na teren zarezerwowanego przez ciebie parkingu. Wszystkie niezbędne dane firmy parkingowej, takie jak numer telefonu i adres znajdziesz w potwierdzeniu rezerwacji, które otrzymasz e-mailowo po pomyślnym zakończeniu rezerwacji.

Na terenie parkingu zaparkuj samochód na wyznaczonym miejscu. Dzięki temu, że parkujesz samodzielnie możesz sprawdzić, czy Twój samochód jest bezpieczny i prawidłowo umiejscowiony. Następnie zostaniesz przewieziony(-a) busem bezpośrednio na lotnisko do terminalu odlotów. W ten sposób oszczędzasz dużo czasu, ponieważ nie musisz najpierw szukać bezpłatnego parkingu w pobliżu lotniska.

Jeśli przyjedziesz nieco wcześniej lub później, zawsze możesz skontaktować się z obsługą parkingu. Ich dane znajdziesz w potwierdzeniu rezerwacji.

Ponieważ punktualne przybycie na odprawę pasażerską ma ogromne znaczenie w dniu podróży, autobusy kursują w regularnych odstępach czasu, na przykład co 15 minut lub każdy klient ma zapewniony indywidualny transport. Jeśli w przypadku wybranego dostawcy jest inaczej, to jest to dokładnie opisane na naszej stronie internetowej. Oczywiście takie informacje znajdziesz również w instrukcji parkowania podanej w e-mailu z potwierdzeniem.

Po locie powrotnym do Berlin Tegel transfer będzie gotowy dla Ciebie w uzgodnionym miejscu – w pobliżu lub przed terminalem odlotów. W ten sposób szybko dotrzesz do pojazdu, który stał podczas podróży na zabezpieczonym terenie parkingu. Jeśli nie czeka na Ciebie autobus, w najgorszym przypadku musisz poczekać 20 minut na następny. Nawet jeśli Twój lot jest opóźniony, nie musisz się martwić. Zawsze zostaniesz odebrana(-y) przez autobus i spokojnie dotrzesz do samochodu.

Zalety:

  • Cena: Parking z transferem na lotnisko jest zwykle najtańszą opcją

  • Dobrze zaparkowany: ponieważ samodzielnie zaparkowałeś(-aś) samochód i dokładnie wiesz, gdzie stoi, możesz mieć pewność, że samochód jest bezpiecznie zaparkowany.

Wady:

  • Czas: Parkowanie z transferem na lotnisko jest nieco bardziej czasochłonne, ponieważ musisz najpierw dojechać na parking, a potem na lotnisko.

  • Wygoda: po wylądowaniu z powrotem w Berlin-Tegel nie możesz od razu wsiąść do samochodu i pojechać do domu, ale najpierw musisz dojechać do samochodu autobusem.

cc RL GNZLZ

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń