Kiedy najpóźniej muszę być na lotnisku Berlin Schönefeld?

Chcesz zaparkować przy lotnisku Berlin Schönefeld i zadajesz sobie pytanie jak wcześnie przed wylotem musisz być na parkingu? Samo lotnisko zaleca obecność na 2-3 godziny przed lotem – w zależności od miejsca docelowego. Zalecamy przeznaczenie dodatkowej godziny przed wylotem na zaparkowanie samochodu. W ten sposób unikniesz niepotrzebnego stresu, ponieważ masz godzinę na odstawienie samochodu i skorzystanie z transferu na lotnisko.

Usługa transferu na lotnisko

Jeśli zdecydowałeś(-aś) się na transfer na lotnisko Berlin Schönefeld, możesz wsiąść do darmowego autobusu na lotnisko wkrótce po przyjeździe na parking. Pracownik parkingu zawiezie Cię prosto do terminalu. Jeśli tak nie jest, jest to wyraźnie zaznaczone na naszej stronie. Jeśli zarezerwowałeś lot kontynentalny, tj. lot w Europie, zalecamy przyjazd na parking na trzy godziny przed wylotem. W przypadku lotu międzykontynentalnego nawet 4 godziny.

Usługa parkingowego

Wolisz usługę parkingowego na lotnisku Berlin Schönefeld? Zatem zalecamy być na lotnisku również 3 godziny przed lotem, a w wypadku lotu międzykontynentalnego – nawet 4 godziny przed.

cc Denis Bocquet

Czy masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z naszą obsługą klienta
7 dni w tygodniu.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń