Parkterminal A13

Parkterminal A13 oferuje oświetlony i ogrodzony parking, na którym można bezpiecznie zaparkować samochód na czas podróży. Jest to firma parkingowa, która oferuje szeroki zakres usług, takich jak dowóz na lotnisko dostępny 24 godziny na dobę, bezpłatny rozruch silnika, bezpłatny fotelik dla dzieci itp. Parking znajduje się przy lotnisku Berlin Schönefeld, zaledwie 10 minut drogi.

Więcej

Adres

Eichenallee 3, 15749, Mittenwalde
Parking Berlin Brandenburg

Wybierz daty Twojej podróży

Od

Do

Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności Opcje płatności

Dostępność Parkterminal A13

Parkterminal A13 Ocena

Każdy dostawca parkingowy Parkos został osobiście zweryfikowany i oceniony przez członków naszego zespołu.
Oceny na stronie Parkos sugerują czego powinieneś oczekiwać od dostawcy parkingowego.

60%

Bezpieczeństwo

Monitoring
Ogrodzenie
Gwarancja miejsca parkingowego
× Obecność 24/7
× Kontrola pojazdów
20%

Udogodnienia

Toalety
× Mycie samochodu
× Punkt ładowania samochodu elektrycznego
× Poczekalnia
× Obsługa bagażowa
60%

Teren

Zadaszony parking
Bez ograniczenia wysokości pojazdu
Wybrukowany
× Parking wielopoziomowy
× Miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych
60%

Dostęp

Transfer do lotniska 24/7
<5 min od autostrady
Oznakowana lokalizacja
× 5 min drogi od terminalu
× Usługa parkingowego

Na Temat Parkterminal A13

W Parkterminal A13 pojazd jest bezpiecznie zaparkowany na parkingu zewnętrznym, monitorowanym za pomocą kamer. Dodatkowo parking jest ogrodzony i oświetlony. Co więcej, na własne życzenie możesz zabrać w podróż kluczyk do samochodu. Jeśli jednak wolisz zostawić go na terenie parkingu, będzie on oczywiście bezpiecznie przechowywany w sejfie.

Dowóz na lotnisko

Samochód zostawiasz w Parkterminal A13, skąd klimatyzowany autobus dowiezie Cię na lotnisko Berlin Schönefeld. W drodze powrotnej autobus odbierze Cię z lotniska i zawiezie bezpiecznie z powrotem do pojazdu. Transfer na lotnisko jest możliwy 24 godziny na dobę i nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata za przejazd nocą.

Teren parkingu jest dobrze oświetlony i monitorowany 24 godziny na dobę. Co więcej, parking jest ogrodzony, więc Twój samochód jest bezpieczny.

Jeśli zdecydujesz się nie zabierać ze sobą kluczyka do samochodu, będzie on przechowywany w sejfie. Na miejscu dostępny jest również sejf, z którego można bezpłatnie korzystać.

Parking Parkterminal A13 oferuje doskonałą obsługę. Z jednej strony, transfer na lotnisko Berlin-Schönefeld jest możliwy 24 godziny na dobę i nie ma dodatkowych opłat za przejazd nocą. Z drugiej strony, na terenie parkingu znajduje się toaleta, a w klimatyzowanym autobusie na lotnisko można bezpłatnie wypożyczyć foteliki dla dzieci na czas przejażdżki. Parkterminal A13 oferuje również bezpłatny rozruch silnika w przypadku, gdy samochód nie jest gotowy do odjazdu po podróży.

Jak działa dowóz na lotnisko?

Przyjazd

Przyjeżdżasz zrelaksowana(-y) na parking Parkterminal A13 i parkujesz samochód na wyznaczonym miejscu. Następnie ładujesz walizki do regularnie kursującego autobusu i odjeżdżasz na lotnisko oddalone o 10 minut drogi. W cenę transferu wliczone są 4 osoby.

Powrót

Po wylądowaniu w Berlinie odbierasz walizki w hali bagażowej. Następnie udajesz się na miejsce postoju autobusu, ładujesz walizki i udajemy się w podróż powrotną do samochodu. Przylot i odlot nie może być bardziej komfortowy.

Adres

Eichenallee 3, 15749, Mittenwalde