Oferty pracy w Parkos

Praca w międzynarodowej, ambitnej i innowacyjnej firmie

Sprawdź nasze aktualne otwarte oferty pracy na naszej stronie strona z ofertami pracy.
Czy chcesz złożyć otwartą aplikację zamiast? Wyślij nam e-mail!


Zobacz wszystkie otwarte oferty pracyO nas

Parkos to platforma porównawcza dla parkingów lotniskowych. Naszą misją jest oferowanie podróżnym odpowiedniego wyboru opcji parkingowych dostosowanych do ich osobistych potrzeb i życzeń. Podobnie jak AirBNB nie posiada apartamentów, a Uber nie posiada taksówek, Parkos nie posiada własnych miejsc parkingowych. Pełnimy na rynku rolę pośrednika między podażą a popytem. W ten sposób chcemy stworzyć przyjemne doświadczenia z podróży.


Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta Groningen. Stamtąd działamy w wielu krajach Europy i Ameryki. Można nas również znaleźć w Australii. Nasz zespół jest entuzjastyczny i zróżnicowany, składa się z wielu różnych narodowości. Dużo rozmawiamy z sobą po angielsku.


Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się platform e-Commerce w Holandii i oczywiście ciężko pracujemy, aby podbić resztę świata. Parkos jest międzynarodową organizacją z wielkimi ambicjami i możemy skorzystać z Twojej pomocy, aby zrealizować nasze cele! Czy wyzwania Cię nie przerażają? Chętnie bierzesz na siebie odpowiedzialność? Czy "work hard, play hard" jest również Twoim ulubionym sloganem? W takim razie zapoznaj się z naszymi ofertami pracy i aplikuj już dziś!


Przeczytaj więcej o Parkos
Nagrodzona firma

Dzięki Parkos zdobyliśmy kilka nagród, jako jedna z najszybciej rozwijających się platform e-commerce w Holandii. Jesteśmy liderem rynku w Holandii, Włoszech, Niemczech i Belgii.

CrossBorder Top 30
Shopping Awards Ecommerce50
Dutch Search Awards: Beste inhouse marketing team
FD Gazellen
Deloitte Technology Fast 50


We create enjoyable travel experiences!

Nasza misja

Wierzymy, że podróżowanie może być przyjemne i nie musi być stresujące. Chcemy pomóc podróżnym w przynajmniej jednej części ich podróży, oferując im odpowiedni wybór opcji parkingowych dostosowanych do ich osobistych potrzeb i życzeń. Poza doskonałym doświadczeniem klienta, naszym celem jest również bycie platformą nr 1, gdy podróżni szukają miejsca parkingowego na najbliższym lotnisku.Wartości Parkos

We wszystkich naszych działaniach przestrzegamy najwyższych standardów uczciwości

Think big
Actions are louder
Be transparent
Challenge yourself
Have fun
Customer focused


Międzynarodowe przedsiębiorstwo

W 2019 roku wystartowaliśmy w Australii i USA. Oczywiście mamy ambicję, aby pójść dalej w świat. Sami Państwo widzą: Parkos to międzynarodowa firma z wielkimi ambicjami. Uważamy, że dopiero zaczynamy i chcemy iść dalej w górę na świecie. Aby osiągnąć ten cel, potrzebujemy Twojej pomocy!


nl be-nl be-fr de it fr es at se dk pt us aus uk pl eu


Jak świętujemy nasze sukcesy

Chcesz świętować razem z nami?Nasi koledzy mówią

"Since the moment I arrived at Parkos, I was made to feel very welcomed and supported. The team is so interesting and they also showed a lot of interest in me."
- Ewout, Netherlands

"The work atmosphere provides so much room for personal and professional growth. At Parkos, you will feel like you have a voice, that all your contributions and ideas are considered and taken into account."
- Pierre, Cameroon

"I started working at Parkos in 2016, since then we have grown incredibly. If you like challenges and always think of ways to contribute to the success of the whole team, then Parkos is the place for you."
- Silvia, Italy